Obserwatorzy

Wymieniaj punkty na nagrody

W sieci istnieje wiele miejsc, dzięki którym możemy zdobyć fajne nagrody za aktywności. Takie strony warto choćby wypróbować, ponieważ nie wymagają one aż tak wiele czasu, a możemy zdobyć przydatne gadżety.

Oto polecane przeze mnie strony:

1. ASK GFK to portal internetowy, zajmujący się pozyskiwaniem opinii na różne tematy. Uczestnictwo polega na tym, aby zarejestrować się na ich stronie, którą znajdziecie tutaj, wypełnieniu swoich danych, a potem ankiety o sobie (za którą otrzymacie już 25 punktów). Następnie odwiedzamy swoje skrzynki mejlowe i sprawdzamy, czy otrzymaliśmy zaproszenie do ankiety. Punktacja za daną ankietę jest różna - zależy ona najczęściej od czasu trwania ankiety. Po wypełnieniu kwestionariusza punkty od razu zasilają nasze konto. Zakwalifikowanie się do danej ankiety zależy natomiast od naszych danych personalnych (wieku, miejsca zamieszkania, preferencji). Punkty za daną nagrodę wcale nie są wygórowane: gdy mamy uzbierane 277 punktów możemy je już wymienić na kubek. Poza tym w katalogu nagród znajduje się wiele innych, ciekawych rzeczy jak np. doładowania telefonu, karty prezentowe, termokubki, termosy, lokówki, koszulki itd.

Zdjęcie pochodzi ze strony: www.askgfk.pl

Ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić ten portal. Jest w 100% uczciwy. Dostałam od nich już wiele nagród, np. doładowania do telefonu czy prostownicę do włosów. Z ankietami bywa różnie. Czasem jest ich około 2 na tydzień, a czasem 2 na dwa miesiące - wszystko zależy od tego, na jaki temat w danym momencie prowadzone są badania i czy nasz profil spełnia wymagane kryteria.

2. Panel Ariadna działa na podobnej zasadzie, co Ask Gfk. Najpierw trzeba się zarejestrować na stronie, którą znajdziecie tutaj, wypełniamy informacje o sobie i sprawdzamy naszą skrzynkę mejlową, czy dostaliśmy zaproszenie do badania.

Zdjęcie pochodzi ze strony: www.panelariadna.pl

Mogę potwierdzić, iż ta strona jest w pełni uczciwa. Dostałam od nich jedną nagrodę w postaci organizera na biurko. Faktem jest, że trochę długo zbiera się punkty, jednak warto poświęcić na to trochę czasu.

3. Panel Ibis (SMG/KRC) to kolejna strona, które oferuje zdobywanie i wymienianie punktów na nagrody w zamian za wypełnianie ankiet. Aby się zarejestrować trzeba wejść tutaj i wypełnić wymagane dane. Potem po kilku dniach na podany numer telefonu zadzwoni do Was konsultant w celu potwierdzenia wprowadzonych danych. Następnie znów sprawdzamy skrzynki mejlowe z nadzieją, że pojawi się tam zaproszenie do ankiety.

Zdjęcie pochodzi ze strony: www.panel.smgkrc.com.pl

Ta strona także jest w pełni uczciwa i wypłacalna. Otrzymałam od nich doładowanie telefonu w wysokości 40 zł. Poza tym nagrody zaczynają się od 1000 punktów - jest do doładowanie telefonu (40 zł) lub wypłata pieniężna na konto (32zł). Tutaj punkty też trzeba zbierać dłużej, ale na pewno to się opłaca, a ankiety są ciekawe.

4. Cenne Opinie to też portal, zajmujący się pozyskiwaniem respondentów do ankiet. Ich stronę znajdziecie tutaj, na której trzeba się zarejestrować, wypełnić swoje dane i jak w pozostałych trzech przypadkach sprawdzać regularnie swoją skrzynkę mejlową. 

Zdjęcie pochodzi ze strony: www.cenneopinie.pl

Tutaj ankiety pojawiają się dosyć często. Ich wartość oczywiście zależy od czasu wypełniania (od 1zł do 10 zł). Nagrodę można otrzymać tylko w postaci bonu towarowego/zakupowego wtedy, gdy uzbieramy na koncie 50 zł. W tym momencie ciężko mi jeszcze stwierdzić, czy portal ten jest wypłacalny. Mam na razie na koncie 36 zł, a więc niewiele brakuje do wypłaty. Będę informowała na bieżąco o tym, czy udało mi się uzbierać wymagane 50 zł i czy zostało mi ono wypłacone.

5. Przeczytam Wszystkich to program lojalnościowy, polegający na czytaniu punktowanych przez serwis stron. Aby się zarejestrować trzeba kliknąć tutaj i wypełnić wymagane dane. Następnie możemy od razu przystąpić do czytania stron i zbierania punktów.

Zdjęcie pochodzi ze strony: www.przeczytamwszystkich.pl

Poza tym oprócz czytania danych artykułów punkty zdobywa się za np. odpowiedzi na pytania konkursowe, polubienia na facebooku, czy zapraszanie znajomych. Dodatkowo w programie przewidziane jest uzyskiwanie coraz wyższych rang, wówczas, gdy zdobędziemy odpowiednią liczbę punktów za czytanie. Na początku punkty wpadają dość wolno, ale po czasie wdrożenia się wszystko idzie znacznie szybciej. Jak na razie jeszcze nie otrzymałam od nich nagrody, ale tylko dlatego, że ciągle zbieram punkty na coś droższego :) Wiem jednak, że serwis jest w pełni uczciwy, ponieważ widziałam różne potwierdzenia otrzymania nagród (choćby na facebooku).

Jeżeli zechcielibyście zarejestrować się i dopomóc mi w zbieraniu punktów zróbcie to klikając tutaj i rejestrując się bezpośrednio z tego linku. Wy nic nie tracicie, a możecie dodatkowo pomóc :)9 komentarzy:

 1. ja gfk polecam najbardziej mam od nich wiele nagrod olaca sie bardzo

  OdpowiedzUsuń
 2. Cenne Opinie wypłacalni są dostałam bon na 50 zł, tylko trzeba trochę na niego czekać bo wysyłany jest z Londynu

  OdpowiedzUsuń
 3. http://panelariadna.pl , chlodziarka do butelki,100 punktów.. tylko 100?. podejrzana strona. AskGfk,wysyla nagrody. a ta firma,to nie wiadomo co to wgl jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zanim coś osądzisz warto poczytać trochę mojego bloga. Akurat do tej strony nie mam żadnych zastrzeżeń - poczytaj moje posty: pisałam tam o gadżetach, które dostałam od Panelu Ariadna.

   Usuń
 4. muszę sprawdzić te strony :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam
  Ja również należę do GFK i jak najbardziej wiarygodne :)
  Na Cennych Opiniach także jestem ale mam 10 zł często nie załapuje się na ankiety
  W przeczytam wszystkich próbowałam ale tam trzeba przeczytac baaardzo duuuzo zeby cos dostac :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  http://hobbygadzetmila.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki tobie dołączam do tych stron i czekam na gadżety :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Popatrz jeszcze na ten: http://www.zmieniaj.org/kompendium-wiedzy/40-ogloszenia-kompendium/117-wymieniaj-punkty-na-nagrody.html?hitcount=0

  dopiero dołączyłam więc nie powiem ci cxy jest wypłacalny

  OdpowiedzUsuń
 8. http://vivalavita.pl/program-punktowy/program.html

  tu również fajne nagrody, nie wiem hak z wypłacalnością

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz, dołączenie do Obserwatorów, czy dodanie do blogroll'a serdecznie dziękuję ;) Jest to dla mnie ogromny motywator oraz znak, że to, co robię ma sens ;)
Zostaw po sobie jakiś ślad, żeby łatwiej było mi Cię znaleźć - wówczas na pewno się odwdzięczę :)
Na wszelkie pytania staram się odpowiadać bezpośrednio tutaj :)