Obserwatorzy

czwartek, 11 lipca 2013

Czerwony french

Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam moją kolejną stylizację, którą jest czerwony french prezntowany na poniższym zdjęciu. Wykonanie jest bardzo proste, natomiast efekt bardzo zadowalający.W jaki sposób wykonałam tę stylizację?

Krok pierwszy: malujemy bezbarwym lakierem lub utwardzaczem całą powierzchnię paznokcia. Czekamy aż wyschnie.
Krok drugi: końcówkę paznokcia malujemy czerwonym lakierem. Nie przejemujemy się tym, czy linie będą idealnie proste, ale staramy się też nie malować zbyt krzywo. Znów czekamy na wyschnięcie.
Krok trzeci: na linii, gdzie styka się kolor czerwony z bezbarwnym, malujemy cienkim pędzelkiem kolorem brokatowym. Również czekamy aż wyschnie.
Krok czwarty: całą powierzchnię paznokcia pociągamy bezbarwnym lakierem, aby uzyskać piękny połysk na paznokciu.


Jakich produktów użyłam do tej stylizacji?

Na pewno na każdą kieszeń ;) Bezbarwny lakier pochodzi z serii Nail Colour, a czerwony z mojej ulubionej, jak dotąd linii - Safari. Każdy z tych lakierów możemy kupić w granicach 3-4 zł właściwie w każdym sklepie z kosmetykami. Z kolei lakier brokatowy z cienkim pędzelkiem zakupiłam na Allegro w cenie około 2 zł.


2 komentarze:

Za każdy komentarz, dołączenie do Obserwatorów, czy dodanie do blogroll'a serdecznie dziękuję ;) Jest to dla mnie ogromny motywator oraz znak, że to, co robię ma sens ;)
Zostaw po sobie jakiś ślad, żeby łatwiej było mi Cię znaleźć - wówczas na pewno się odwdzięczę :)
Na wszelkie pytania staram się odpowiadać bezpośrednio tutaj :)