Obserwatorzy

niedziela, 14 lipca 2013

Zadbajmy o nasze dłonie

Dźwigamy ciężkie zakupy, przygotowujemy smaczne potrawy, zajmujemy się dzieckiem, pracujemy. Wszystkie te czynności (i wiele innych) wykonujemy naszymi dłońmi. A przecież nie tylko piękny uśmiech, lśniące włosy, czy modny ubiór jest naszą wizytówką. Są nimi także nasze dłonie, o które warto zadbać, ponieważ to właśnie one zdradzają wiek kobiety.
Na pewno jest wiele sposobów na ich pielęgnację - specjalne kąpiele, kremy, okłady itp., ale na co dzień nie zawsze znajdziemy czas na takie długotrwałe zabiegi. Jednak jest na to sposób: inwestujemy w krem do rąk :) Ja wybrałam chyba jeden z popularniejszych: Regenerujący krem do rąk z kompleksem odmładzającym marki Avon.

Zdjęcie pochodzi ze strony: www.pl.avon.com

Jak w większości firm, również marka Avon posiada kilka linii, w których dostępne są przeróżne kremy do rąk, np. Naturals, czy Avon Care, którą wybrałam. Ponadto w danej linii jest dostępnych kilka wariantów, np:
  • Glicerynowy krem do rąk i paznokci,
  • Intensywnie nawilżający krem do rąk z mleczkiem pszczelim,
  • Regenerujący krem do rąk z kompleksem odmładzającym.
Zdjęcie pochodzi ze strony: www.pl.avon.com

Moja opinia:

Opakowanie: Bardzo wygodne. 100 ml kremu zamknięte w zgrabnej tubce z całą pewnością zmieści się do każdej torebki średniej wielkości. Wydobycie zawartości nie sprawia problemu - zakrętka łatwo się odkręca i zakręca, jednocześnie w taki sposób, aby krem się nie wylał, np. podczas noszenia w torebce. Poza tym jest wykonane z takiego tworzywa, które nie ślizga się w dłoniach nawet w dłoniach, które są już posmarowane kremem. 


Zawartość: krem ma lekką konsystencję w kolorze bieli. Nie jest zbyt tłusty, wg mnie świetnie się rozprowadza. Może nie wchłania się w 10 sekund, ale na pewno nie trzeba też na to strasznie długo czekać. Ma piękny, świeży zapach ;)


Efekty: na pewno świetnie i długotrwale nawilża, nawet po umyciu rąk "czuje się" jeszcze krem na dłoniach. Czy odmładza? Raczej nie zauważyłam, żeby moje dłonie były jakoś bardzo wygładzone i odmłodzone. Po użyciu kremu są po prostu dobrze nawilżone i pięknie pachną. Zdecydowanie poprawiła się także kondycja moich paznokci oraz skóry wokół nich (nie pojawia się już tak dużo tzw. skórek, które się zawijają i strasznie bolą).


Cena: niedrogi :) Można zamówić go u konsultanki w katalogu już za 6 zł, czasem za 7 lub 8 zł - wszystko zależy od tego, jaka w danym momencie jest promocja.

Reasumując: Uważam, że dobrze jest mieć w torebce krem, który dobrze nawilży i ujędrni skórę naszych rąk, tym bardziej niedrogi :) Nasze dłonie pod wpływem powietrza i innych warunków atmosferycznych mogą stać się suche, a ten krem na pewno to naprawi :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz, dołączenie do Obserwatorów, czy dodanie do blogroll'a serdecznie dziękuję ;) Jest to dla mnie ogromny motywator oraz znak, że to, co robię ma sens ;)
Zostaw po sobie jakiś ślad, żeby łatwiej było mi Cię znaleźć - wówczas na pewno się odwdzięczę :)
Na wszelkie pytania staram się odpowiadać bezpośrednio tutaj :)